Koszyk jest pusty
Firma Przyjazna Internautom

Office-Service Kobyłka

Szybki kontakt

tel: (22)778-90-50
gg: 43025486
biuro@e-biurowe.com.pl
Czynne Pn-Pt
9:00-18:00

Rzetelna Firma

                                

Woda Ostromecko w szkalnej butelce gazowana 0,3 l x 12 szt.

Czas dostępności: Dostępny w 48 godzin

23.24 zł + VAT
19.80 zł + VAT
Katalogowa: 19.80 zł + VAT
dodaj do schowka Negocjuj cenę

Opis produktu Woda Ostromecko w szkalnej butelce gazowana 0,3 l x 12 szt.

Woda Ostromecko w szkalnej butelce 0,3 l x 12 sztuk.

Naturalna Woda mineralna Ostromecko

Woda Ostromecko ze źródła (Marii) jest twardą, słabo zmineralizowaną wodą nisko sodową z dużą zawartością jonu siarczanowego.


Bardzo pozytywną cechą z punktu widzenia walorów smakowych i użytkowych wody jest fakt, że woda nie jest poddawana żadnym zabiegom chemicznym ani uzdatniającym (np. odżelazianie, odmanganianie). Z mikroskładników nadających wodom podziemnym własności lecznicze występuje: mangan, bar, stront i fluor. Woda otrzymała od PZH bardzo dobrą ocenę.

podkreślającą wyjątkowe walory jakościowe wody i jej pozytywne oddziaływanie lecznicze, zwłaszcza w schorzeniach jelit, dróg moczowych oraz u diabetyków.

 

Jest to woda bardzo dobrej jakości, o wysokich walorach smakowych.
Naturalna woda mineralna Ostromecko, zawiera niezbędne elementy dla naszego organizmu:

 

Fosfor - P
dzienne zapotrzebowanie dla ludzi pracujących fizycznie 1g. Natomiast dla pracujących umysłowo wymagane są większe ilości fosforu niezbędnego do regeneracji komórek mózgowych.

Jod - J
niezbędny do prawidłowego funkcjonowania gruczołu wydzielania wewnętrznego - tarczycy, odpowiedzialnego za przemianę materii.

Magnez - Mg
łagodzi stany zmęczenia i zdenerwowania, przeciwdziała powstawaniu kamieni nerkowych, chroni przed alergiami. Jego niedobór osłabia odporność organizmu na białaczkę. W parze z wapniem w istotny sposób wpływa na stan serca i naczyń wieńcowych. Dziennie organizm dorosłego człowieka powinien otrzymać 300-350 mg.

Potas - K
reguluje gospodarkę elektrolitów w organizmie, przewodzenie impulsów nerwowych, ma istotny wpływ wraz z sodem, chlorem na ciśnienie osmotyczne. Niedobór powoduje zahamowanie wzrostu młodych organizmów. Osłabia pobudliwość mięśnia sercowego. Jest przyczyną ogólnego osłabienia. Dzienne zapotrzebowanie ok. 100 mg.

Sód - Na
wraz z potasem i chlorem ma wpływ na ciśnienie osmotyczne i utrzymanie zapasów wody w organizmie. Niedobór sodu wywołuje zmęczenie, kurcze mięśni, osłabienie zdolności myślenia. Nadmiar prowadzi do zatrzymania wody w ustroju, zaburzeń w pracy nerek i układu trawienia.

Wapń - Ca
wraz z fosforem jest podstawowym budulcem kości oraz składnikiem mięśni. Wchłanianie dostarczonego wapna umożliwia odpowiedni poziom witaminy B w organizmie. dobowe zapotrzebowanie ok. 1 g, dla kobiet ciężarnych 1,4-2 g.

Żelazo - Fe
jest niezbędne do budowy czerwonych krwinek, bierze udział w transporcie tlenu w oddychaniu komórkowym. Niedobór żelaza sprzyja schorzeniom przewodu pokarmowego, skóry, wypadaniu włosów, anemii. Dzienne zapotrzebowanie 6-15 mg.

  • jednostka sprzedaży - 1 zgrz ( 12 sztuk )

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: