Koszyk jest pusty
Firma Przyjazna Internautom

Office-Service Kobyłka

Szybki kontakt

tel: (22)778-90-50
gg: 43025486
biuro@e-biurowe.com.pl
Czynne Pn-Pt
9:00-18:00

Rzetelna Firma

                                

Regulamin sklepu

Regulamin zakupów na stronach www.office-service.com.pl

Niniejszy dokument określa zasady zakupów w Office-Service.
Składając zamówienie akceptujesz wszystkie poniższe postanowienia.

Sprzedający

Sprzedaż prowadzi Office-Service Szymon Kowalczyk, z siedzibą pod adresem:
05-230 Kobyłka ul. Dojazdowa 25B,
działającego na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza  Miasta Kobyłka  z dnia 01/10/2011r.  NIP: PL125-135-83-66, REGON: 144411266

Produkty

Oferowane produkty są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz legalnie wprowadzone na polski  rynek. Cena obowiązująca w momencie potwierdzenia zamówienia jest wiążąca dla obu stron. Wszystkie ceny zawierają odpowiedni podatek VAT. Nazwa Sklepu zastrzega sobie możliwość zmiany opisów i cen dostępnych towarów, oraz ich wycofywania i dodawania. Do ceny zamówienia doliczany jest koszt przesyłki zależny od wybranej opcji.

 

Ochrona danych osobowych

  • Wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Office-Service Dot. Zgodę uważa się za wyrażoną w momencie akceptacji niniejszego regulaminu, czyli w momencie złożenia zamówienia. Jednocześnie Klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
  • Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep office-service.com.pl, jego danych osobowych - w celu wypełnienia ankiety wraz z opinią o dokonanej transakcji na platformie www.office-service.com.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ). Zgodę uważa się za wyrażoną w momencie akceptacji niniejszego regulaminu, czyli w momencie złożenia zamówienia.

 

Zamówienia nietypowe / poza katalogowe


Nie podlegają zwrotom, realizowane są na podstawie rozmowy telefonicznej i po uprzednim wysłaniu przez jedną ze stron maila lub faxu ze zdjęciem.Zwroty

Zamówiony towar nie podlega zwrotowi bez podania przyczyny. Rozpatrywane są tylko reklamacje złożone na wskazanych drukach. Reklamować można tylko produkty zakupione nie później niż 14 dni od daty złożenia reklamacji.

 

Reklamacje

Reklamacje należy składać wypełniając krótki formularz reklamacyjny zamieszczony na stronie www.office-service.com.pl Wypełniony druk trzeba wysłać e-mailem bądź faxem do Działu Obsługi Klienta. Po zgłoszeniu reklamacji zamawiający otrzymuje potwierdzenie jej przyjęcia, co zobowiązuje go do przekazania przedmiotu reklamacji kierowcy firmy Office-Service. Niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, pracownik naszej firmy informuje o rozstrzygnięciu Reklamującego. (protokół reklamacyjny poniżej w pliku)

 

Ceny, rabaty

Wszystkie ceny podane w na stronie www.office-service.com.pl są cenami netto.

Podane ceny obowiązują do wyczerpania zapasów w magazynach producentów i mogą ulec zmianie. Dla uzyskania wiążącej oferty cenowej prosimy o kontakt z działem handlowym.

Katalog produktów zamieszczony na stronach internetowych prosimy traktować jako zaproszenie do negocjacji.Office-Service dokłada wszelkich starań, a żeby prezentacja odpowiadała produktowi, jednak producenci zastrzegają sobie możliwość dokonywania zmian bez uprzedzenia, co niniejszym czyni także firma Office-Service.

Ceny opisane jako "Promocja" nie podlegają żadnym negocjacjom, obejmują jedynie ograniczoną ilość towaru i mogą ulec zmianie w każdej chwili.

 

Promocje

 

Wszystkie promocje są aktualne do wyczerpania stanów magazynowych.

Promocje nie łączą się ze sobą i nie uwzględniają cen specjalnych w z zakładki " Rabaty".

 

Czas i koszty dostawy


Warszawa

Zamówienia złożone do godziny 16:00 realizujemy następnego dnia roboczego.

Zamówienia dostarczamy własnym transportem w godzinach 09.00 – 17.00


  • zamówienia powyżej 300,00zł netto - transport gratis
  • zamówienia poniżej 300,00zł netto - transport 30,00zł + 23% VAT


Poza Warszawą


Zamówienia złożone do godziny 16:00 wysyłamy na drugi dzień roboczy.

 

Nie wysyłamy:

- artykułów płynnych np. mleka, wody, itp.

- papierów A4 i A3 w ilościach nie mniejszych niż paletowe np. papier A4 minimum 40 pudełek bez wniesienia;

Zamówienia na terenie Polski dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Czas dostawy wynosi od 1 do 2 dni roboczych. Transport do 30 kg tj. 30,00zł netto + 23% VAT, a powyżej 30kg warunki uzgadniamy indywidualnie.

Faktura VAT jest wystawiana i dołączana przy każdym zamówieniu w momencie skompletowania wszystkich zamówionych przez klienta towarów. Składając zamówienie, Klient upoważnia Office-Service do wystawienia faktury bez podpisu Klienta.


Formy płatności


Pierwsze trzy zamówienia realizujemy w formie przedpłaty lub gotówki.


1.  Gotówka 

Gotówka może zostać pobrana przy dostawie zamówienia. Osobą upoważnioną do odbioru gotówki jest :


  • Pracownik Office-Service dostarczający zamówienie na terenie Warszawy lub wydający zamówiony towar w siedzibie naszej firmy w Kobyłce przy ul. Dojazdowej 25B .
  • Kurier firmy spedycyjnej - dostarczający zamówienie poza Warszawą. 


2.  Przelew

Przelew z odroczonym terminem płatności dostępny jest wyłącznie po uprzednim ustaleniu warunków handlowych z naszym przedstawicielem lub Biurem Obsługi Klienta – 518-22-77-86

Klienci, którzy chcą płacić przelewem, proszeni są o przekazanie następujących, aktualnych dokumentów rejestrowych firmy :


  • wypisu z rejestru handlowego lub zgłoszenia działalności gospodarczej
  • zaświadczenia o numerze NIP i Regon


3.  Przedpłata

Przedpłatę można wnieść na podstawie faktury pro- forma, którą prześlemy na adres e-mail podany w zamówieniu.

Wpłatę wraz z podaniem numeru faktury pro-forma i złożonego zamówienia, prosimy wysłać na nasz rachunek bankowy. Po otrzymaniu przedpłaty, towar zostaje wysłany na adres podany w zamówieniu.

 

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem. Prezentowane na stronie oferty nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Z naszej strony dokładamy należytych starań, aby informacje dotyczące ofert były jak najbardziej rzetelne i możliwie kompletne.

Nr rachunku bankowego:

ING Bank Odział Warszawa 02 1050 1025 1000 0090 9129 0230

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów